- Home
- ยป
- Business Segments
- »
- Fine Mist
Fine Mist
Our product range includes a wide range of 18mm mist spray pump.
18Mm Mist Spray Pump
Product Price: Rs 3.5 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
Product Brochure
Product Details:
| Neck Size | 18mm |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Industrial |
| Color | Black |
| Cap Type | Screw Cap |
| Size | 18mm |
| Features | Mist spray Pump |
| Flow Rate | 0.12ml/t |
| Size/Dimension | 18mm |
| Country of Origin | Made in India |
2. Color- Black or white
3. Usage- Spray
4. Material- Plastic
5. Useful for- 18mm Bottles
Additional Information:
- Production Capacity: 10000000
- Delivery Time: Same Day
Yes! I am InterestedRequest A Callback